На головну > Новини > В Буську урочисто відкрито два спортивні майданчики за обласною програмою «Спортивний майданчик»

22 Листопад 2017

22 грудня ц.р. за участю першого заступника Міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула, який упродовж двох днів перебуває з робочим  візитом на Львівщині, народних депутатів України Михайла Бондара та Миколи Величковича, начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди, керівництва району, представників депутатського корпусу Львівщини, юних спортсменів та ветеранів спорту, духовенства та громадськості Буська зорганізовано урочисте відкриття двох майданчиків за обласною програмою «Спортивний майданчик», зокрема майданчика зі штучним покриттям розміром 42 х 22 метри та майданчика з тренажерним обладнанням на території спортивного комплексу Буської ДЮСШ.

Після церемонії освячення нових майданчиків місцевими священнослужителями відбулося урочисте перетинання символічної стрічки, кілька мистецьких виступів, апробація тренажерів, символічні перші удари по м’ячу за участі господарів та гостей заходу та перша міні-футбольна гра за участю вихованців відділення футболу Буської ДЮСШ.

Фоторепортаж ТУТ.