На головну > Новини > Візитом в Буський район розпочалося перебування першого заступника Міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула у Львівській області

22 Листопад 2017

22 листопада 2017 року розпочався візит першого заступника Міністра молоді та спорту України І.Є.Гоцула.

За участю народних депутатів України Михайла Бондара та Миколи Величковича, начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди, керівництва району, представників місцевого депутатського корпусу, спортивного активу та засобів масової інформації Ігор Гоцул знайомиться зі спортивною інфраструктурою районного центру м. Буська, оглядаючи зокрема плавальний басейн, ігровий зал 36х18 м, комплекс спортивних майданчиків, колишній стрілецький тир та стадіон Буської дитячо-юнацької спортивної школи. Він також візьме участь в урочистій церемонії відкриття двох спортивних майданчиків в межах реалізації обласної програми «Спортивний майданчик» (майданчик з тренажерним обладнанням та майданчик зі штучним покриттям 42 х 22 метри), побуває на урочистому відкриті змагань першості Буської ДЮСШ «Перший старт» з легкої атлетики (бігові дисципліни, спортивна ходьба) для дітей віком 10-15 років та з нагоди Дня  Гідності та Свободи; проведе зустрічі зі спортивним активом Буська.

В сьогоднішній програмі перебування передбачено також відвідання матчу 1/32 фіналу Кубку Європейської конфедерації волейболу між командами «Барком-Кажани» Львів (Україна) та «Маккабі» Тель-Авів (Ізраїль), що розпочнеться о 19 годині у Львівському палаці спорту «Галичина».

Фоторепортаж ТУТ