На головну > Новини > В Червонограді завершився чемпіонат центральної ради ФСТ «Україна» з футзалу

В Червонограді завершився чемпіонат центральної ради ФСТ «Україна» з футзалу

22 Листопад 2017

Нещодавно на базі спортивної інфраструктури оздоровчо-лікувального комплексу "Ровесник" ДП "Львіввугілля" за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Асоціації футзалу України та Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства "Україна" відбувся чемпіонат ФСТ "Україна" з футзалу серед команд виробничих колективів промислової сфери, транспорту та соціально-побутової сфери. За призи турніру змагалося десять команд з різних регіонів України, з поміж яких чотири команди представляли Львівщину.

Вітали учасників змагань й бажали їм міцного здоров’я, наснаги, перемоги на спортивному заході та вручали нагороди: начальник управління ФСТ "Україна" Юрій Калинюк, помічник генерального директора ДП "Львіввугілля" Володимир Вовк, голова ЛТО ППВПУ Олег Турчин, начальник відділу фізичної культури та спорту Червоноградської міської ради Валерій Гаврилюк, голова Червоноградської міської організації ФСТ "Україна" Володимир Гамальчук та голова профільного комітету Асоціації футзалу Львівщини Петро Грева та ін.

У результаті наполегливої та напруженої гри перше місце посіла команда СК "Мостиська", яка перемогла спортсменів з Червоноградської шахти "Відродження" з рахунком 2-1. Третіми стали представники Тернопільської обласної організації ФСТ "Україна", які здолали у матчі за «бронзу» колектив ДТЕК "Бурштинська ТЕС" – 3-1.

Усі переможці цьогорічного чемпіонату отримали кубки, медалі та почесні грамоти ЦР ФСТ "Україна", а переможець турніру - цінний подарунок.