На головну > Новини > БОКСЕРИ ЛЬВІВЩИНИ – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

БОКСЕРИ ЛЬВІВЩИНИ – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

22 Листопад 2017

Упродовж 13 - 19 листопада 2017 року відповідно до Єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту України в приміщенні виставкового залу «Південний-Експо» та на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові тривали найзапекліші та яскраві двобої кращих боксерів України під час проведення чемпіонату України з боксу серед чоловіків на призи медаліста Ігор ХХVIII Олімпіади 2000 року, екс-чемпіона світу серед професіоналів у напівсередній ваговій категорії за версією WBA, Заслуженого майстра спорту України Андрія Котельника.

Цьогоріч для участі у боротьбі за титул чемпіона України з боксу до Львова прибули 24 збірні команди областей України та м. Києва. Учасники змагань - це кращі боксери 1977 - 1998 років народження, які змагалися у 10 вагових категоріях. Відповідно до міжнародних правил боксу Всесвітньої Федерації Боксу формат проведення поєдинків складав 3 раунди по З хвилини з відпочинком 1 хвилина між раундом.

Із відкриттям Чемпіонату присутніх привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. “Дуже почесно, що Львівщина приймає такі серйозні змагання. Я переконаний, що саме під час Чемпіонату з боксу ми побачимояк гартується Україна і як вона стає непереможною і потужною державою в світі”, - зазначив Олег Синютка.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань й відповідно до Указу Президента України очільник області нагородив орденом “За заслуги” I ступеня віце-президента Львівської обласної федерації боксу Андрія Котельника, а також вручив відзнаку “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України” Петру Яцику – тренеру з боксу Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боксу “Берізка”.

За підсумками поєдинків чемпіонату України з боксу серед чоловіків спортсмени Львівщини здобули 4 нагороди, з яких 2 - найвищого ґатунку, 1 срібна та 1 бронзова, що забезпечило господарям змагань перше загальнокомандне місце. Другими фінішували боксери Хмельницької області, а третіми – збірна команда Київської області.

Кращим боксером турніру у номінації «За волю до перемоги» було визнано переможця у ваговій категорії 52 кг львів’янина Андрія Тишковця.

У номінації «Кращий боксер» відзнаку отримав переможець у ваговій категорії 69 кг - Ярослав Самофалов, м.Бровари.

Зазначимо, що востаннє Чемпіонат України з боксу серед чоловіків відбувався у Львові у 2001 році.

Владлен Новаковський - старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області