На головну > Новини > Фахівці управління взяли участь у Форумі громадських організацій Львівщини

Фахівці управління взяли участь у Форумі громадських організацій Львівщини

21 Листопад 2017

20 листопада у Львівському Будинку вчених відбувся Другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

З вітальним словом до учасників Форуму звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, який  наголосив на важливості ефективного контролю громадських організацій за діяльністю влади.

Управління фізичної культури та спорту ЛОДА на форумі представляли: головний спеціаліст Ольга Любичанківська, відповідальна особа за МТД і проекти Ольга Мельник і провідні спеціалісти Зоряна Дубінська та Ольга Ведернікова.

Захід розпочався панельною дискусією «Вплив громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів влади». В рамках цієї панелі доповідачами були: державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов, член наглядової ради «Тепле місто»,  а також підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group Марк Зархін, координатор проекту Київський діалог у м. Львові Станіслав Безушко, голова центру «Жіночі Перспективи» Любов Максимович та голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш.

Модерувала дискусію – керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дащаківська.

Опісля учасники мали змогу здобути практичні навички під час майстер-класів. Зокрема, напрацьовували в групах рекомендації до Постанови 1049, згідно з якою громадські активісти зможуть отримувати фінансування з бюджетних коштів.

Наприкінці Форуму громадських організацій відбулось три одночасні лекції з проектного менеджменту, фандрейзингу та організаційного розвитку.

Зазначимо, що організатором події виступив Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, за партнерської підтримки ГО «Центр громадських ініціатив», ГО «Реформи разом», ГО «Лабораторія ідей» та ГО «Центр «Жіночі Перспективи».

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту