На головну > Новини > Оголошено конкурс на дизайн олімпійських медалей Юнацьких Ігор

Оголошено конкурс на дизайн олімпійських медалей Юнацьких Ігор

21 Листопад 2017

Міжнародний Олімпійський Комітет розпочав конкурс на вибір дизайну медалі для III літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі, які пройдуть з 6 по 18 жовтня 2018 році.

Всі бажаючі мають чудову нагоду залишити свій слід в олімпійській історії.

Переможець буде обраний наприкінці січня-2018 року і його дизайн буде представлений на золотих, срібних і бронзових медалях, які вручатимуть спортсменам під час Ігор.

Сам автор в якості призу отримає поїздку до столиці Аргентини і особисто буде присутнім на урочистій церемонії відкриття й на власні очі побачить церемонію нагородження медалями з власним дизайном.

Конкурс триватиме до 12 січня 2018 року, для цього потрібно лише перейти за посиланням на сайт www.medal-design-competition.com і додати свій варіант дизайну.

Долучіться до олімпійської історії і залиште пам’ять про себе на олімпійських нагородах!