На головну > Новини > Львівська «Галичанка» стала недосяжною для суперниць у чемпіонаті України


Львівська «Галичанка» стала недосяжною для суперниць у чемпіонаті України


21 Листопад 2017


Цього року «Галичанку» суперницям вже не наздогнати 

 

Львівська «Галичанка» здобула чергові перемоги у чемпіонаті України сезону 2017/2018 рр. жіночої Суперліги. 15 та 16 листопада львів’янки в Херсоні  у двох матчах перенесеного шостого туру здолали місцеву «Дніпрянку» з рахунками 27:22 (14:9) та 28:14 (14:5).

 

Найбільше голів за підсумками обох ігор у складі «Галичанки» забила Марина Коновалова – дев’ять; вісім м’ячів на рахунку Наталії Стрюкової, по сім голів в активі Наталії Сабової та Софії Давидянц.

 

Головний тренер “Галичанки” Тетяна Штефан:

 

“З Херсоном завжди грати нелегко, тим більше у них вдома, але все ж гра була на нашому боці.

 

Перший матч дався важче, ніж другий. Але упродовж всієї гри ми випереджали дніпрянок на кілька м’ячів. Чудово зіграла наша Марина Коновалова, я  вважаю, що вона –  найсильніший лівий крайній гравець в Україні. З кожним матчем все краще і краще показує себе Наталія Сабова – це важливий гравець, який виконує чорну роботу в команді, як в захисті, так і в нападі.

 

У другій грі «Дніпрянка» взагалі не мала шансів, ми вели в рахунку зі значним відривом.  Більше дали зіграти молодим гандболісткам, яких в першому матчі залучали менше. Надійно відстояла на воротах Марія Гладун, попри те, що перший матч їй не пішов. З польових гравців відзначу знову Наталію Сабову та Марину Коновалову. Так само задоволена Наталією Стрюковою – їй лише  піднось м’ячі і вона буде забивати. Хочу віддати належне й нашим центральним – Софії Давидянц і Мар’яні Маркевич – вони стабільні,  тримають дисципліну в грі, що є важливим для центральних, стрімко прогресують.

 

Отож, ми заробили чотири очки, закріпилися на верхівці турнірної таблиці – завдання на даний момент виконали».

Завдяки цим перемогам «Галичанка» забезпечила собі недосяжність у турнірній таблиці  до кінця  року. Адже у 2017 році заплановано ще один, сьомий тур (8-9 грудня), і за будь-яких його результатів  «Галичанку» не наздогнати жодній команді. Тим паче, що підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко у сьомому турі прийматимуть  аутсайдера чемпіонату –  тернопільський «Економунівер», тож, очікувано, ще збільшать свою перевагу.

 

Турнірна таблиця (після 6-ти турів (12 ігор):

 

1 місце – «Галичанка» Львів – 24 оч.;

 

2 місце – «Карпати» Ужгород – 17 очок;

 

3 місце  – «Дніпрянка» Херсон – 12 оч.;

 

4 місце – «Реал» Миколаїв – 11 оч.

 

5 місце – «Спартак» Київ – 8 оч.;

 

6 місце – «Економуніверситет» Тернопіль – 0 оч.

 

Підготувала Наталія Васьо