На головну > Новини > В місті Жовкві успішно завершився 6-ий відкритий чемпіонат району з кіокушин карате

20 Листопад 2017

18 листопада 2017 року в приміщенні Районного народного дому в м.Жовква відбувся 6-ий Відкритий чемпіонат Жовківського району з кіокушин карате.

Організаторами змагань виступили: Львівська обласна федерація кіокушин карате, Жовківська міська рада та сектор молоді а спорту  Жовківської районної державної адміністрації. Захід відбувався за підтримки Районного народного дому.

На змагання прибуло близько 180 учасників із Тернополя, Нововолинська, Нового Роздолу, Бродів, с. Підкамінь Бродівського району, Львова та Жовківського району.

Із вітальними словами перед учасниками змагань виступили міський голова м.Жовква Петро Вихопень, радник голови Жовківської районної ради  Василь Пущинський та завідувач сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська. Гості відзначили високий рівень проведення заходу, подякували батькам за підтримку своїх дітей та побажали цікавої боротьби та гарних переможних боїв на татамі. Зі своєї сторони, президент Львівської обласної федерації кіокушин карате Мирослав Овчар подякував представникам влади за підтримку розвитку кіокушин карате на Жовківщині, вручив подяки від організаторів спонсорам за матеріальну допомогу та тренерам і суддям за наполегливу працю щодо розвитку цього виду спорту.

Поєдинки тривали цілий день, були визначені переможці у різних вікових та вагових категоріях. Успішно виступили і представники Жовківщини.