На головну > Новини > Представниця Львівщини Соломія Братейко – найкраща молода тенісистка України!


Представниця Львівщини Соломія Братейко – найкраща молода тенісистка України!


17 Листопад 2017


17 листопада 2017 року в місті Києві завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед молоді віком до 21 року.

 

Успішно у цих представницьких змаганнях у складі збірної команди Львівської області змагалася вихованка жовківської школи настільного тенісу, представниця Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Соломія Братейко (тренер В. Дідух). В напруженій спортивній боротьбі Соломія захистила свій титул найкращої молодої тенісистки України, який вона здобула й торік, у 2016 році. На даний час Соломія є членом збірної команди України.

 

В кінці листопада ц.р. Соломія Братейко в складі збірної команди України братиме участь в Чемпіонаті світу з настільного тенісу в Італії, де захищатиме честь нашої держави.

 

Бажаємо перспективній молодій спортсменці та її тренеру подальших успіхів!

 

Довідково.

 

Соломія Братейко народилася в с.Андріївка Буського району Львівської області в спортивній родині. З дитинства почала займатись настільним тенісом. Батьки, аби забезпечити належні умови тренування для юної спортсменки, переїхали в м.Жовкву, де на той час відкрився сучасний спеціалізований спортивний зал для занять настільним тенісом «ЛІРС». Майстерність Соломії зростає з кожними змаганнями й наразі вона є однією із найперспективніших молодих спортсменок України.