На головну > Новини > Спортивна Львівщина очікує візит першого заступника Міністра молоді та спорту України

17 Листопад 2017

Упродовж 22-23 та 25-26 листопада 2017 року у Львівській області з робочим візитом перебуватиме перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

Під час цієї поїздки один з керівників галузевого Міністерства ознайомиться з діяльністю окремих  інфраструктурних спортивних об’єктів області, відвідає Бузеччину, зустрінеться з колективом викладачів та студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зі спортивним  та легкоатлетичним активом області, побуває на крупних спортивних подіях. В ранзі президента Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул проведе у Львові засідання виконкому національної федерації.