На головну > Новини > Завершилася галузева скайп-нарада

Завершилася галузева скайп-нарада

16 Листопад 2017

16 листопада 2017 року за головування начальника управління Юрія Майбороди відбулася чергова обласна галузева скайп-нарада.

На нараді за участю керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення обговорено хід реалізації заходів в межах виконання обласної програми «Спортивний майданчик» та будівництва міні-футбольних майданчиків за державною програмою Федерації футболу України; про проведення державного тестування фізичної підготовленості населення Львівщини; про проведену роботу з надання категорій ДЮСШ; про завершення змагань за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини та інші поточні питання.

У нараді взяли участь начальники відділів управління, представники відділення НОК України у Львівській області та керівники обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт».