На головну > Новини > Завершився чемпіонат Львівської області з гирьового спорту

Завершився чемпіонат Львівської області з гирьового спорту

16 Листопад 2017

Цими днями на базі кафедри фізичної культури Національного університету «Львівська Політехніка» завершився чемпіонат Львівської області з гирьового спорту серед юнаків, дівчат, чоловіків та жінок.

Змагання організовано управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Львівським обласним осередком союз гирьового спорту України. Головний суддя змагань - Василь Світлик (м. Львів), головний секретар змагань - Марія Блащук (м. Львів).

У змаганнях взяв участь 71 спортсмен, які представляли збірні команди Самбірського району; міст Дрогобича та Нового Роздолу, а також команди Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Національного університету «Львівська Політехніка», Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Чемпіонами Львівської області з гирьового спорту 2017 року в різних вагових категоріях виявилися:

- серед чоловіків: Андрій Лагуш, Роман Мних, Сергій Федорович, Дмитро Концемал, Володимир Андрейчук, Олександр Голіков, Олександр Зелінський;

- серед юнаків: Дмитро Денисюк, Володимир Петриняк, Ігор Кохан, Олег Кузбит, Іван Сердюк;

- серед жінок: Ганна Лавринович, Христина Винник, Марія Блашук.

- серед дівчат: Ольга Рокицька, Діана Кадуба, Христина Винник.

В комплексному командному заліку змагань серед дорослих (чоловіки та жінки) призові місця розподілилися так:

1 місце - Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

2 місце - Національний університет «Львівська Політехніка»

3 місце - Самбірський район

В комплексному командному заліку змагань серед юнаків та дівчат кращими стали:

1 місце - Національний університет «Львівська Політехніка»

2 місце - Самбірський район

3 місце - Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Вітаємо спортсменів та тренерів!

Андрій Закрута, управління фізичної культури та спорту ЛОДА