На головну > Новини > За участю Державного секретаря Мінмолодьспорту України Олега Немчінова обговорено актуальні питання функціонування стадіону «Арена Львів»

10 листопада 2017 року за участю Державного секретаря Міністерства молоді та спорту України Олега Немчінова, заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, заступника директора «Укрінфрапроект» Ярослава Циганина,   заступника начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксани Вацеби, ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проф.Євгена Приступи, керівництва стадіону «Арена Львів» та інших керівників інших зацікавлених структур відбулася чергова нарада з проблематики подальшого функціонування та перспектив ДП «Арена Львів». Директор стадіону Євген Болкун представив презентацію щодо поточного стану справ, актуальних та перспективних напрямів подальшої діяльності однієї із найбільших спортивних арен сучасної України.

Під час наради розглянуто також питання подальшого врегулювання функціонування стадіону Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.