На головну > Новини > Колектив управління фізичної культури та спорту взяв участь у XVII Всеукраїнському диктанті Національної єдності

24 Жовтень 2015

9 листопада ц.р. колектив управління фізичної культури та спорту вже не вперше взяв участь Всеукраїнському радіодиктанті Національної єдності, який відбувся у День української писемності та мови. Разом з працівниками управління диктант писали також і колеги з обласного центру «Спорт для всіх» та відділення НОК України у Львівській області.

Усі, хто написав радіодиктант за підтримки UА: Перший та Українського радіо, переконані, що "XVII Радіодиктант національної єдності" досягнув свої мети як акції - не перевірка грамотності, а єднання!