На головну > Новини > Завершилася прес-конференція за участю провідних шахістів Львівщини

Завершилася прес-конференція за участю провідних шахістів Львівщини

24 Жовтень 2015

9 листопада ц.р. за участю шахової спортивної громадськості, представників обласної та міської влади, тренерів та журналістів відбулася прес-конференція за підсумками командного чемпіонату Європи з класичних шахів 2017 року.

Керівники обласної федерації шахів привітали гросмейстерів Львівщини Анну Музичук, Юрія Криворучка та Мартина Кравціва, які в напруженій спортивній боротьбі піднялися на третю сходинку європейської командної першості з класичних шахів.

А разом із львівським тренером, який супроводжував команду в Греції Олександром Сулипою, обговорено актуальні питання розвитку шахової гри в області, підведено своєрідні підсумки спортивного сезону, обговорено можливості подальшої підтримки провідних шахістів Львівщини.