На головну > Новини > Новояворівськ прийматиме другий етап Карпатської молодіжної хокейної ліги


Новояворівськ прийматиме другий етап Карпатської молодіжної хокейної ліги


09 Листопад 2017


10-12 листопада 2017 року на Льодовій арені м. Новояворівська відбудуться матчі другого етапу Карпатської молодіжної хокейної ліги ігрового сезону 2017-2018 рр.

 

Команда Львівщини «Галицькі Леви» на домашній арені разом ще з однією українською командою «СДЮШОР» (Харків) боротиметься з командами ровесників 4 країн: Польщі, Словаччини, Румунії та Чехії.

 

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться 10 листопада о 17 годині.

 

Графік ігор:

 

10 листопада

 

08.00 – СДЮШОР Харків (Україна) - GladiatorsDunareaGalati(Румунія)

09.30 – MSKMTrebisov(Словаччина) - HABrymov-Bylnice(Чехія)

11.00 – STSUKSNiedzwiadkiMOSIRSanok(Польща) - HKMladezMichalovce(Словаччина)

12.30 – GladiatorsDunareaGalati(Румунія) - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна)

14.00 - СДЮШОР Харків (Україна) - MSKMTrebisov(Словаччина)

15.30 - HABrymov-Bylnice(Чехія)  - STSUKSNiedzwiadkiMOSIRSanok(Польща)

17.00 – ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ;

18.00 - HKMladezMichalovce(Словаччина) - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна)

 

11 листопада

 

08.00 – STSUKSNiedzwiadkiMOSIRSanok(Польща) - MSKMTrebisov(Словаччина)

09.30 – HKMladezMichalovce(Словаччина) - СДЮШОР Харків (Україна)

11.00 – HKMladezMichalovce(Словаччина) - HABrymov-Bylnice(Чехія) 

13.30 – ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна) - MSKMTrebiSov(Словаччина)

15.00 – ДЮШОР Харків (Україна) - STSUKSNiedzwiadkiMOSIRSanok(Польща)

16.30 – HKMladezMichalovce(Словаччина) - HKMladezMichalovce(Словаччина)

18.00 – ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна) -HABrymov-Bylnice(Чехія)

 

12 листопада

 

08:00 - HABrymov-Bylnice(Чехія) - HKMladezMichalovce(Словаччина)

09.30 - MSKMTrebisov(Словаччина) - GladiatorsDunareaGalati(Румунія)

11.00 - STSUKSNiedzwiadkiMOSIRSanok(Польща) - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна)

12.30 - HABrymov-Bylnice(Чехія) - СДЮШОР Харків (Україна)

14.00 - MSKMTrebisov(Словаччина) - HKMladezMichalovce(Словаччина)

15.30 - GladiatorsDunareaGalati(Румунія) - STSUKSNiedzwiadkiMOSIRSanok(Польща)

17.00 - ХК Галицькі Леви (Новояворівськ-Україна) - СДЮШОР Харків (Україна).