На головну > Новини > Ветерани плавання Львівщини вибороли третє загальнокомандне місце VII Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту

08 Листопад 2017

Нещодавно у місті Бровари на Київщині завершився відкритий турнір з плавання за програмою VII Всеукраїнських комплексних Ігор ветеранів спорту, присвячених пам’яті Михайла Макаровича Баки.

Загалом у змаганнях взяли участь збірні команди 18 областей України, а також зарубіжні гості з 5 країн: Білорусь, Молдова, Литва, Естонія, Фінляндія.

Львівську область представляли 13 ветеранів спорту на чолі з Ніною Голуб: Сергій Сімаков, Сергій Жих, Володимир Рибко, Юрій Віюк, Романа Сіренко, Людмила Максимів, Руслан Фріауф, Богдан Осідач, Лідія Тимошенко, Тетяна Козакова, Зеновій Кушнір та Олександр Комов.

Збірна команда Львівщини у цікавій і напруженій змагальній боротьбі посіла третє загальнокомандне місце, пропустивши перед собою тільки майстрів плавання з Дніпровської області, команда яка виборола друге місце та команду міста Києва, котра виявилася переможцем Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту-2017.