На головну > Новини > Шість спортивних осередків Львівщини перемогли у конкурсі «Посилка успіху-2017» від фундації Кличка

07 Листопад 2017

«Klitschko Foundation» цьогоріч уже вшосте підвела підсумки національного конкурсу «Посилка успіху» для спортивних дитячих осередків України. Цього разу у конкурсі змагалися 509 шкіл та спортивних секцій. Ініціаторами участі виступали школярі, їхні батьки, тренери, вчителі та громадські активісти.

Вже найближчим часом пакунки із новим спортивним інвентарем приїдуть у 50 шкіл – переможниць конкурсу з усієї України, з поміж яких і спортивні шкільні осередки зі Львівщини:

·        Бродківська загальноосвітня школа l-ll ступенів Миколаївського району

·        Липівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївського району

·        Куровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золочівської районної ради

·        Підгородецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради

·        Попелівський навчально-виховний комплекс "Загальний навчальний заклад l-lll ступенів -             дошкільний навчальний заклад" Дрогобицького району

·        Стрийська загальноосвітня школа l-lll ступенів №10 Стрийської міської ради.

Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу й бажаємо нових спортивних звершень!