На головну > Новини > Представниця Львівщини Ганна Соловей – срібна призерка першого етапу Кубка світу з велоспорту

07 Листопад 2017

5 листопада 2017 року в місті Прушків (Республіка Польща) завершився перший етап Кубка світу з велоспорту (трек), де у складі збірної команди України змагалися й представники Львівської області. Велосипедистів Львівщини представляли: Володимир Бучинський, Андрій Куценко, Роман Гладиш, Тетяна Клімченко, Ганна Соловей.

При цьому львівська спортсменка Ганна Соловей здобула срібну нагороду за результатами групової гонки серед жінок, здобувши 23 бали. «Золото» в представниці Бельгії Лотте Копецкі, бронзовою призеркою гонки стала французька велосипедистка Коралі Демай.

Інші представники Львівщини продемонстрували такі результати: Роман Гладиш посів 15 місце в престижному виді омніум та 12 місце в гонці медісон (парна гонка); Тетяна Клімченко в омніумі серед жінок посіла почесне 11 місце; в командному спринті в заїздах чоловіків Володимир Бучинський та Андрій Куценко посіли 12 місце. Ганна Соловей (Львівська область) в парі з Анною Нагірною (Миколаївська область) посіли 6 місце в медісоні (парна гонка).

Вітаємо Ганну Соловей та її тренера Ореста Тичка з успішним стартом на Кубку світу та бажаємо подальших перемог!