На головну > Новини > У Львові розпочався осінній чемпіонат України з велосипедного спорту (трек)

У Львові розпочався осінній чемпіонат України з велосипедного спорту (трек)

07 Листопад 2017

Упродовж 7 – 9 листопада 2017 року в критому велотреку з дерев’яним покриттям Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО Україниу м. Львові (вул. Клепарівська, 39-а) триватиме осінній чемпіонат України з велосипедного спорту (трек).

Змагання проводяться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації велосипедного спорту України та Львівської обласної федерації велосипедного спорту. Головний суддя змагань: суддя національної категорії Володимир Набойщіков (м. Львів).

Нагороди виборюватимуть 240 найсильніших велосипедистів національного рівня, які представляють збірні команди 10 областей України.

Початок змагань щоденно о 10.00 годині.

Запрошуються усі бажаючі, юні спортсмени, ветерани спорту та гості Львова!