На головну > Новини > Представник Львівщини виборюватиме нагороди чемпіонату світу зі стрибків на акробатичній доріжці

07 Листопад 2017

Вже зовсім скоро члени національної збірної команди України змагатимуться на головних змаганнях 2017 року - чемпіонаті світу зі стрибків на батуті та акробатичній доріжці, який 9 листопада стартує в Софії (Болгарія). Змагання триватимуть до 12 листопада й Львівщина уболіватиме за представника дрогобицької школи акробатики у складі національної команди – Віталія Войтіва. Разом з ним у складі делегації й голова федерації гімнастики Львівщини, Заслужений тренер України, дрогобиччанин Роман Веклюк.

Збірну Україну представлятимуть такі спортсмени: Дмитро Бєдєвкін, Микола Просторов, Антон Давиденко, Дмитро Собакар; Світлана Малькова, Діана Ключник, Діана Тувакбаєва, Анастасія Іванова; Олександр Шахов, Віталій Войтів, Валентин Святинчук; Катерина Баєва, Дар'я Алексєєва, Дарина Козярська, Анна Зарубіна.

Тренери, судді та представники команди: Реґіна Браілова, Ігор Молчанов, Галина Соломатіна, Михайло Трофименко, Марина Родіонова; Роман Веклюк, Наталя Боровська; Ярослав Калюжний, Олена Потеря.