На головну > Новини > На білбордах міста “Найкращий спортсмен Львівщини” за підсумками вересня 2017 року – Софія Прийма

06 Листопад 2017

Цього місяця львів’яни і гості міста можуть побачити білборди із зображенням найкращого спортсмена Львівщини за підсумками вересня 2017 року – майстра спорту України з триатлону та велоспорту – Софію Прийму.

Це почесне звання Софія отримала завдяки успішному виступі на юніорському етапі Кубка Європи, який відбувався у м.Тулча (Румунія)  – як результат посівши перше місце.

Білборди, які встановлюються з ініціативи відділення НОК України у Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості, з’являються завдяки співпраці відділення НОК України у Львівській області з інформаційними партнерами: компаніями–операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс» та «Комтех-аутдор».