На головну > Новини > Футбольна збірна України проведе товариську гру із командою Словаччини на стадіоні «Арена Львів»


Футбольна збірна України проведе товариську гру із командою Словаччини на стадіоні «Арена Львів»


06 Листопад 2017


Після двох років дискваліфікації головна команда України повертається до Львова нарешті зіграє товариський матч на «Арені Львів».

 

Суперником синьо-жовтих стане добре знайома українському вболівальнику збірна команда Словаччини. Матч Україна – Словаччина відбудеться у п’ятницю, 10 листопада 2017 року. Початок матчу о 20.00 год.

 

Зважаючи на відпрацьований досвід продажу квитків на матчі національної збірної, квитки на матч Україна – Словаччина будуть іменними.

 

Придбати квитки на матч Україна – Словаччина on-line можна на сайті esport.in.ua (https://lviv.esport.in.ua/uk/event-ukraina-slovaccina-43118−46535.html) або в касах «Арени Львів».

 

ПРОЦЕДУРА ПРИДБАННЯ КВИТКІВ

 

ON-LINE НА САЙТІ E-SPORT.IN.UA

 

Одна особа може придбати не більше 4-х квитків.

 

Для придбання квитків необхідно ввести: ПІБ, серію та номер паспорта, ІПН (за винятком неповнолітніх), номер мобільного телефону та електронну адресу всіх осіб, на яких купуються квитки.

 

У разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16 років, вказуються дані свідоцтва про народження.

 

Протягом доби система опрацьовуватиме запит, проводячи верифікацію даних покупця.

 

Через 24 години після замовлення на електронну адресу замовника надійде лінк для оплати замовлення.

 

Після здійснення процедури оплати – на електронну адресу замовника надійдуть всі іменні електронні квитки для кожної особи окремо.

 

В КАСАХ СТАДІОНУ «АРЕНИ ЛЬВІВ»

 

Придбати квитки можна за будь-яким документом, що посвідчує особу. При собі потрібно мати оригінал власного документу та ксерокопію документів решти осіб (не більше трьох), на яких купуються квитки.

 

Вболівальники національної збірної Словаччини можуть придбати квитки зі своєї квоти виключно на сайті футбольної асоціації Словаччини:

 

http://www.futbalsfz.sk/vstupenky-na-zapas-ukrajina-slovensko-v-elektronickom-predaji

 

УВАГА! Остерігайтесь підробок! З метою захисту квитків, на кожному з них нанесена голограма з логотипом Федерації футболу України.

 

Нагадуємо, що продавати та передавати вболівальникам квитки будь-яким іншим чином заборонено.

 

Квитки обміну та поверненню не підлягають.

 

Для входу на стадіон при собі потрібно мати будь-який документ, що посвідчує особу.

 

При пошкодженні квитків чи виникненні інших проблем з доступом на стадіон просять звертатися до сервіс-центрів, що розташовані на території стадіону.

 

Матч Україна – Словаччина розпочнеться о 20.00 год. Вхід на стадіон буде відкрито з 18.00 год..

 

3 18.30 год. в чаші «Арени Львов» розпочнеться концерт. Адже, повернення національної збірної України до Львова – справжній подарунок як для команди, так і для її вболівальників.


Джерело: Високий замок online — http://wz.lviv.ua/news/209654-u-lvovi-zbirna-ukrainy-z-futbolu-provede-tovarysku-hru-iz-komandoiu-slovachchyny