На головну > Новини > Команди зі Львівщини визначили переможців турніру з настільного тенісу за програмою обласних спортивних Ігор-2017

06 Листопад 2017

Нещодавно у просторому спеціалізованому залі СК «Лірс» міста Жовкви Львівської області завершилися змагання з настільного тенісу за програмою ХХVI спортивних Ігор Львівщини, X обласних Ігор ветеранів спорту та ІІІ спортивних Ігор серед людей з інвалідністю.

Ці представницькі змагання відбуваються за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласних центрів »Спорт для всіх» та «Інваспот», відділення НОК України у Львівській області та обласної Асоціації ветеранів спорту.

Представники збірних команд з усієї області змагалися у трьох категоріях: «Дорослі» - 20 команд; «Ветерани спорту» - 17 команд та 9 команд людей з інвалідністю.

У підсумку в кожній категорії визначалися переможці та призери командного заліку.

В категорії «Дорослі» переможне – перше місце посіла команда міста Стрия, друге місце отримала команда Миколаївського району, а почесне третє виборола команда господарів змагань - Жовківського району. При цьому варто відзначити неабиякий успіх збірної Судововишнянської об’єднаної територіальної громади, яка фінішувала четвертою.

Спортсмени-ветерани також демонстрували неабиякий спортивно-технічний рівень. Переможцями у цій групі виявилася команда міста Борислава, на другому команда міста Самбора, на третьому – збірна Жовківського району.

В категорії осіб з інвалідністю перемогла команда з міста Нового Роздолу. За ними на другому місці фінішували представники Миколаївського району, на третьому – збірна Моршина.

Переможці змагань, які визначалися в командному заліку, були нагороджені медалями, грамотами та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”.

Підсумковий рейтинг участі збірних команд в змаганнях з настільного тенісу за програмою Ігор Львівщини-2017 в категорії «Дорослі спортсмени»

1.     м. Стрий

2.     Миколаївський район

3.     Жовківський район