На головну > Новини > Відбувся навчальний семінар з проектного менеджменту для відповідальних осіб за міжнародну технічну допомогу

06 Листопад 2017

За ініціативи департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА 3 листопада 2017 року відбувся навчальний семінар «Проектний менеджмент – основа розвитку громади».

У семінарі взяли участь відповідальні особи за напрям міжнародної технічної допомоги зі структурних підрозділів ЛОДА, РДА, ОТГ та міст обласного підпорядкування. Управління фізичної культури представляла Ольга Мельник, відповідальна за проектний напрямок.

Учасники заходу дізналися про аспекти планування в громаді, як враховувати інтереси громади та донорів при підготовці проектної пропозиції, що таке міжнародна технічна допомога та особливості конкурсів з МТД.

Тренінг провів керівник аналітичної групи ГО «Європейський діалог» Олександр Софій.

Наступний семінар для відповідальних осіб за МТД відбудеться 20 грудня 2017 року та складатиметься із трьох практичних циклів: «Розробка проекту – інструменти», «Підготовка проектної заявки», «Загальні правила формування бюджету».

Презентацію семінару можна переглянути за покликом: http://loda.gov.ua/upload/users_files/23/upload/MTD%20LODA%202017-18.pdf