На головну > Новини > ЮНІ ЛУЧНИКИ ЛЬВІВЩИНИ - ВОЛОДАРІ ОЛІМПІЙСЬКИХ ЛІЦЕНЗІЙ


ЮНІ ЛУЧНИКИ ЛЬВІВЩИНИ - ВОЛОДАРІ ОЛІМПІЙСЬКИХ ЛІЦЕНЗІЙ


13 Жовтень 2017


Нещодавно у м.Росаріо (Аргентина) завершився чемпіонат світу зі стрільби з лука серед юніорів та юнаків. Цьогоріч поборотися за найвищі нагороди світової першості прибули 528 юних лучникі, які представляли збірні 64 країни світу.

 

В рамках цього чемпіонату відбувся головний кваліфікаційний турнір на участь у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які через рік відбудуться в столиці Аргентини – Буеносі-Айресі.

 

Незважаючи на надскладні погодні умови (шквальний вітер, дощ) молодим українським спортсменам вдалося повністю виконати поставлене завдання.

 

У змаганнях серед дівчат Жанна Наумова (Львівське училище фізичної культури, КДЮСШ № 1 СКА (Львів), ЗС України) посіла на ліцензійному турнірі 6 місце і здобула ліцензію для країни на Юнацьку Олімпіаду-2018.

 

На шляху до успіху Жанна Наумова перемогла господарку змагань аргентинку Марію Кароццу 6:0, італійку Аіко Роландо 7:3, американку Інгу Півер 6:5 (в перестрілці 8:5) і тільки в 1/4 фіналу у наднапруженому поєдинку поступилася майбутній переможниці Алиссії Троманс-Анселл з Великобританії 3:7.

 

Потішили своїми здобутками й українські юнаки. Двоє представників збірної України, а саме львів’янин Олександр Панциру (КДЮСШ № 1 СКА (Львів), ЗС України) та сумчанин Артем Овчинніков, подолали ліцензійний бар’єр та увійшли до 16 кращих турніру, здобувши заповітну ліцензію та завершивши змагання на 9 місці.

 

Надалі спортсменам збірної команди України не вдалося втрутитися у медальний розподіл чемпіонату світу серед юніорів та юнаків.

 

За один крок до п’єдесталу в змаганнях серед змішаних команд, поступившись збірній Туреччині, опинився тандем львівських лучників у складі Соломії Гнип (Львівське училище фізичної культури, ЗС України) та Романа Шеремета (СДЮШОР «Електрон» (Львів), ФСТ «Україна») – ІV місце, що стало кращим здобутком української дружини на світовому форумі.

 

В особистих змаганнях юніорів львів’янин Роман Шеремет, харків’янин Микита Кравчук завершили змагання на 17 місці, Олександр Мазепа (Сумська обл.) – 57 місце, а в командних змаганнях хлопці посіли загальне 9 місце.

 

В особистих змаганнях юніорок дві львів’янки Соломія Гнип, Соломія Трапезнікова (обидві - Львівське училище фізичної кулььтури, ЗС України) та харків’янка Катерина Мазорчук завершили змагання на стадії 1/32 фіналу і у підсумку - 33 місце. У командних змаганнях українські дівчата також посіли 9 місце.

 

Серед юнаків в особистих змаганнях на 17 місці опинився сумчанин Артем Овчинніков, 33 місце у Івана Кожокаря з Чернівців та 57 місце у львів’янина Олександра Панциру. В командних змаганнях юнацька команда посіла 9 місце.

 

Серед дівчат в особистих змаганнях на 17 місці фінішувала львів’янка Жанна Наумова, 33 місце у Поліни Жук з Чернігівщини та 57 місце у киянки Ганни Пархоменко. В командних змаганнях серед дівчат український здобуток також 9 місце.

 

 

Владлен Новаковський - провідний тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука