На головну > Новини > Продовжено дію угод про співпрацю з обласними організаціями фізкультурно-спортивних товариств області

На черговому робочому засіданні колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, що відбулося 9 жовтня ц.р., продовжено дію угод про співпрацю між управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласними організаціями фізкультурно-спортивних товариств: “Динамо” України (перший заступник голови Віктор Яцковець), “Колос” АПК України (голова Лілія Білінська) та «Спартак» (голова Віктор Первачук).

Головною метою угод є забезпечення спільної діяльності в реалізації державної політики у галузі фізичної культури і спорту щодо зміцнення здоров’я різних груп та верств населення, розвитку олімпійських й неолімпійських видів спорту тощо.

Угоди про співпрацю укладені на період до 31 грудня 2021 року.

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА