На головну > Новини > Принципове протистояння лідерок гандбольної Суперліги незабаром у Львові

Принципове протистояння лідерок гандбольної Суперліги незабаром у Львові

Цієї п’ятниці та суботи, 13 і 14 жовтня відповідно, львівська «Галичанка» прийматиме на домашньому майданчику свого головного суперника у Суперлізі – ужгородські «Карпати».

Команди зіграють два матчі в межах третього туру чемпіонату України з гандболу серед жінок сезону 2017/2018 рр.

Матчі відбудуться у спорткомплексі Львівського Національного університету імені Івана Франка (вул. М.Черемшини, 31). Початок матчів: 13 жовтня (п’ятниця) о 17:30, 14 жовтня (субота)  -          о 14:00.

Вхід – вільний.

Львівські гандболістки запрошують усіх охочих на цікаві ігри, адже протистояння чемпіонок-галичанок з ужгородками, віце-чемпіонками України, завжди запекле.

Нагадаємо, за підсумками двох попередніх турів підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко набрали максимально можливу кількість очок у турнірній таблиці та очолюють її.

Турнірна таблиця після двох турів (4 гри):

1.     «Галичанка» Львів – 8 оч. ;

2.     «Карпати» Ужгород – 6 оч.;

3.     «Спартак» Київ – 4 оч.;

4.     «Реал» Миколаїв – 4 оч.;

5.     «Дніпрянка» Херсон – 2 оч.;

6.     «Економуніверситет» Тернопіль - 0 оч.