На головну > Новини > На Львівщині успішно триває робітнича спартакіада серед збірних колективів працівників вугільної промисловості

10 Жовтень 2017

Підходить до завершення робітнича спартакіада серед збірних колективів працівників вугільної промисловості, участь в якій беруть трудові шахтарські колективи Червонограда. Змагання проводяться за підтримки обласної організації ФСТ «Україна», Червоноградської міської організації ФСТ «Україна» й за сприяння територіальної профспілки.

Цими днями проведено черговий вид Спартакіади – змагання з легкоатлетичного кросу. В напруженій й цікавій боротьбі 1 місце виборола збірна команда шахти «Відродження», 2 місце – команда шахти «Надія» і 3 місце посів спортивний колектив шахти «Великомостівська».

За підсумками 8 видів програми Спартакіади наразі  І місце посідає колектив шахти «Надія», який на 1 очко випереджає команду шахти «Відродження», на 3-му місці – спортсмени шахти «Межиричанська».

Варто відзначити й те, що в загальнокомандному заліку 28-ї обласної Спартакіади серед збірних команд обласних профспілкових організацій, яку проводить Львівська облорганізація ФСТ «Україна», перед заключними 4-ма видами спорту – лідирують «шахтарі».