На головну > Новини > Гирьовики Львівщини – серед кращих в чемпіонаті України 2017 року

Гирьовики Львівщини – серед кращих в чемпіонаті України 2017 року

10 Жовтень 2017

Нещодавно в м. Полтава завершився чемпіонат України-2017 з гирьового спорту. Участь у  змаганнях взяли збірні команди 22 областей України.

У складі команди Львівської області змагалося шість спортсменів: Андрій Лагуш, Іван Макаренко, Роман Мних, Павло Чванкін, Дмитро Концемал, Володимир Андрейчук (в категорії ветеранів спорту).

В індивідуальному заліку національного чемпіонату успішно виступили:

Андрій Лагуш -І місце в поштовху гирі за довгим циклом, (вагова категорія + 95 кг), студент Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франками, ФСТ "Колос".

Макаренко Іван - І місце двоєборство, (вагова категорія 78 кг),  ФСТ "Динамо".

Мних Роман – ІІІ місце двоєборство, (вагова категорія до 95 кг),  ФСТ "Динамо".

Чванкін Павло - 7 місце двоєборство (вагова категорія 78 кг).ФСТ "Динамо".

Концемал Дмитро - 11 місце двоєборство (вагова категорія 78 кг),ФСТ "Динамо".

Володимир Андрейчук - І місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія до 85 кг, ветерани спорту), Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ЗС України.

Командна естафета в складіАндрій Лагуш, Іван Макаренко, Роман Мних, Павло Чванкін, Дмитро Концемал - 4 місце.

В загальнокомандному заліку збірна команда Львівської області посіла 7 місце.

Вітаємо представників гирьового спорту Львівщини й бажаємо їм подальших спортивних успіхів!