На головну > Новини > Збірна ветеранів Львівщини – срібний призер Кубку України з городкового спорту

Збірна ветеранів Львівщини – срібний призер Кубку України з городкового спорту

06 Жовтень 2017

Нещодавно завершився Кубок України з городкового спорту серед ветеранів. Збірну Львівщини представляли: Даниїл Ривак (83 роки), Богдан Подоляк (77 років) та Юрій Пантюхін (77 років).

Загалом у змаганнях взяли участь 12 команд з різних областей України, де на першому етапі було визначено 6 кращих команд, з поміж яких і виборювався Кубок України-2017.

Збірна Львівської області у віковій групі ветеранів спорту ветеранів 60+ у загальнокомандному заліку посіла другу сходинку п’єдесталу пошани Кубку України з гирьового спорту. Окрім цього Даниїл Ривак, продемонструвавши неабиякий рівень спортивно-технічної підготовки також здобу «срібну» медаль в особистому заліку національного Кубку.

Вітаємо представників городкового спорту Львівщини та бажаємо подальших успішних результатів!