На головну > Новини > З нагоди Дня людей похилого віку відбувся обласний легкоатлетичний крос

З нагоди Дня людей похилого віку відбувся обласний легкоатлетичний крос

21 Липень 2015

Цими днями з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку у Стрийському парку Львова відбувся обласний легкоатлетичний крос "Спорт для всіх - радість життя".

Організовував захід Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", спільно з відділенням НОК України у Львівській області, Асоціацією ветеранів спорту України та Львівською обласною спілкою ветеранів спорту «Фенікс» та за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Ветерани спорту змагалися на кросових дистанціях 2,5 км та 5 км у п’яти вікових категоріях: 40-49 років, 50-59 років, 60-69 років, 70-79 років та 80+.

Усі переможці та призери відзначені нагороджені медалями, грамотами та подарунками.

Наталія Романко, львіський обласний центр «Спорт для всіх»