На головну > Новини > Львівщина урочисто зустріла своїх Героїв - учасників Ігор Нескорених в Торонто

Львівщина урочисто зустріла своїх Героїв - учасників Ігор Нескорених в Торонто

05 Жовтень 2017

Із квітами та національною символікою, з дитячими мистецькими вітаннями й під гучні вигуки біля Львівської облдержадміністрації урочисто зустріли воїнів зі Львівщини, які представляли українську збірну на Іграх Нескорених в Канаді, зокрема – Катерину Михайлову, Романа Панченка, Дмитра Сидорука, а також Дмитра Афанасьєва, Сергія Калитюка та їхніх тренерів – Лесю Шах, Володимира Латишевського та Василя Трапезнікова.

Усі воїни-спортсмени Львівщини повернулися додому з нагородами, зокрема: Роман Панченко виборов «золото» в особистому заліку та «срібло» у командних змаганнях зі стрільби з лука. Дмитро Сидорук у цьому ж виді спорту у категорії професіоналів здобув «срібло» в індивідуальному заліку. Катерина Михайлова  виборола «срібло» у командних змаганнях зі стрільби з лука.

Окрім того, Дмитро Сидорук потрапив до престижного фіналу в легкоатлетичному забігу на 100-метрівці, де завершив змагання з п’ятим результатом. А Катерина Михайлова у фінальній стадії змагань з пауерліфтингу посіла дев’яте місце, а змагання з велоспорту завершила на 13 позиції.

При цьому Герої АТО охоче ділились із численними журналістами досвідом та враженнями від участі у престижних міжнародних змаганнях.

«Приємно і неабияк важливо для нас було відчувати дружнє плече та руку підтримки з батьківщини і далеко за океаном», - зазначила призерка «Ігор нескорених» Катерина Михайлова.

Відтак голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Героями АТО, учасниками української делегації Міжнародних "Ігор Нескорених", які на змаганнях представляли Львівщину.

"Хлопці, які так само як і ви пройшли війну, повинні бачити і спілкуватися з вами, адже ви для них – авторитети і приклад для наслідування. Ви можете більше, ніж інші, адже демонструєте свої таланти, волю, рішучість та стійкість характеру на міжнародному рівні. Ви піднімаєте бойовий дух хлопців, які сьогодні воюють на Сході. Ви – направду найкращі лікарі", - наголосив голова Львівської ОДА.

Також Олег Синютка відзначив спортсменів та тренерів годинниками.

Нагадаємо, у цьогорічних Іграх Нескорених, взяли участь 550 військовиків з 17 держав – членів НАТО та стратегічних партнерів Альянсу. До складу збірної команди України увійшло 15 атлетів - представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО.

Загалом збірна України завершила свій дебютний виступ на Invictus Games з вражаючим результатом: 14 медалей (8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових) в шести видах спорту та посіла друге місце в загальному медальному заліку, поступившись лише господарям змагань - канадцям.