На головну > Новини > Усі представники Львівщини повертаються з Ігор Нескорених-2017 з медалями!


Усі представники Львівщини повертаються з Ігор Нескорених-2017 з медалями!


04 Жовтень 2017


Представники Львівщини у складі української збірної тріумфально завершили участь у Іграх Нескорених в Торонто (23-30 вересня 2017 року)

 

Загалом збірна України завершила свій дебютний виступ на на Invictus Games з вражаючим результатом: 14 медалей (8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових) в шести видах спорту та посіла друге місце в загальному медальному заліку, поступившись лише господарям змагань - канадцям.

 

У цьогорічних Іграх Нескорених, взяли участь 550 військовиків, які отримали поранення підчас виконання службових обов’язків, з 17 держав – членів НАТО та стратегічних партнерів Альянсу.

 

До складу збірної команди України увійшло 15 атлетів - представників Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО.

 

До програми змагань «Ігор Нескорених-2017» увійшло 12 адаптованих видів спорту. Українці змагалися у 6 видах спорту – веслування на тренажерах, плавання, пауерліфтінг, велоспорт, легка атлетика та стрільба з луку.

 

У складі української делегації було представлено п’ятеро воїнів зі Львівщини, зокрема - члени основного складу: Катерина Михайлова (єдина жінка в команді), Роман Панченко та Дмитро Сидорук, а також в резервному складі - Дмитро Афанасьєв і у складі супроводу - Сергій Калитюк.

 

До Торонта у складі української делегації вирушили й двоє тренерів армійського спорту Львівщини: Леся Шах (стрільба з лука) та Володимир Латишевський (пауерліфтинг).

 

Катерина Михайлова взяла участь у змаганнях з пауерліфтингу, велоспорту та стрільбі з луку, Дмитро Сидорук – з легкої атлетики та стрільбі з луку, Роман Панченко – зі стрільби з луку.

 

Усі вони повернулися з нагородами, зокрема: Роман Панченко виборов «золото» в особистому заліку та «срібло» у командних змаганнях зі стрільби з лука. Дмитро Сидорук у цьому ж виді спорту у категорії професіоналів здобув «срібло» в індивідуальному заліку. Катерина Михайлова  виборола «срібло» у командних змаганнях зі стрільби з лука.

 

Окрім того Дмитро Сидорук потрапив до престижного фіналу в легкоатлетичному забізі на 100-метрівці, де завершив змагання з п’ятим результатом. А Катерина Михайлова у фінальній стадії змагань з пауерліфтингу посіла дев’яте місце, а змагання з велоспорту завершила на 13 позиції.