На головну > Новини > Пауерліфтери Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України

Пауерліфтери Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України

03 Жовтень 2017

Нещодавно у місті Луцьку завершився чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів. Участь у цьому представницькому спортивному заході взяли усі найсильніші спортсмени України з класичного пауерліфтингу.

Команда Львівської області була представлена в усіх вікових групах.

Серед команд дівчат Львівська область посіла четверте загальнокомандне місце, а в особистому заліку Марків Вікторія (вагова категорія до 47 кг) з сумою триборства 212,5 кг посіла третє місце чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед дівчат.

В категорії юнаків збірна Львівщини в командному заліку посіла перше місце. Призерами та переможцями чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед юнаків виявилися:

Нечай Василь (вагова категорія до 53 кг) сума триборства 262,5 кг − перше місце;

Прийма Захар (вагова категорія до 93 кг) сума триборства 560 кг − друге місце;

Детко Андрій (вагова категорія +120 кг) сума триборства 630 кг − друге місце.

Вдалі виступи представників Львівщини забезпечили друге загальнокомандне місце і серед юніорів. Призерами та переможцями чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед юніорів стали:

Мисник Павло (вагова категорія до 83 кг) сума триборства 670 кг – третє місце;

Селецький Іван (вагова категорія до 93 кг) сума триборства 642,5 кг – третє місце.

Серед спортсменів-ветеранів необхідно відзначити виступи Допілки Миколи, який у ваговій категорії до 120 кг посів третю сходинку з результатом 617,5 кг та Чали Ярослава, який у ваговій категорії до 105 кг посів перше місце серед своєї вікової групи. Чала Ярослав протягом свого виступу в кожній спробі намагався побити рекорд України в кожній змагальній вправі. В результаті виступу майстра спорту міжнародного класу Чали Ярослава у ваговій категорії до 105 кг четвертої вікової групи рекордні позначки зупинилися на 100 кг в присіданнях зі штангою, 137,5 у жимі лежачи та 190 у тязі становій.

У дорослій віковій групі необхідно відзначилися своїми виступами Ковалишина Андрій, який став чемпіоном у ваговій категорії до 66 кг з сумою триборства 570 кг, срібна призерка у ваговій категорії до 47 кг серед жінок Гончар Галина (сума триборства 280 кг), бронзова призерка чемпіонату України у ваговій категорії до 57 кг Чикаліна Юлія (348,0 кг) та Іськів Дарія, яка у ваговій категорії до 72 кг посіла третє місце з сумою триборства 375 кг. Юлія Чикаліна та Іськів Дарія відзначилися на волинському помості рекордами України.

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом на всеукраїнських змаганнях!