На головну > Новини > Визначилися переможці відкритого чемпіонату Львівської області з військово-спортивних багатоборств

02 Жовтень 2017

Нещодавно під егідою Львівської обласної федерації військово-спортивних багатоборств й за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації успішно завершився відкритий чемпіонат Львівської області з військово-спортивних багатоборств (розділ всестильовий бій за програмою Б-2 -дозований контакт).

Помірятися силами у спортивний зал Львівської ССЗШ №2 прибули 85 спортсменів у складі 6 збірних команд з Кіровоградської, Запорізької, Харківської, Хмельницької, Одеської та Львівської областей. Вік спортсменів 8-18 років. Львівщину представляла команда СК «Захід» у складі 10 атлетів.

Серед кращих виявилися:

1 місце – команда СК «Захист» (Кіровоградська область)

2 місце – команда СК «Славія» (Запорізька область)

3 місце – збірна команда Хмельницької області.

Команда СК «Захід» Львівської області посіла 6 загальнокомандне місце, завоювавши 1 золоту медаль в індивідуальному заліку.