На головну > Новини > Ігор Жданов: У 2016-2017 роках Уряд інвестував понад 470 млн. грн. у відновлення та будівництов десятків спортивних об’єктів


Ігор Жданов: У 2016-2017 роках Уряд інвестував понад 470 млн. грн. у відновлення та будівництов десятків спортивних об’єктів


02 Жовтень 2017


"Капітальний ремонт країни - це не лише нові якісні дороги, але й початок відродження спортивної інфраструктури. Уряд та особисто Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтримав мою ініціативу, засновану на вивченні досвіду Польщі, про виділення 10% коштів Державного фонду регіонального розвитку саме на спортивні об’єкти", - наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

У 2017 році завдяки цій програмі реалізується 84 проекти з будівництва, реконструкції, ремонту спортивних майданчиків, басейнів, залів ДЮСШ, стадіонів по всій Україні. Втому числі в райцентрах і селищах, на це в поточному році Уряд виділив 373,72 млн. грн.

Загалом, у 2016-2017 роках Уряд інвестував понад 470 млн. грн. у відновлення та будівництов десятків спортивних об’єктів по всій Україні. Проекти реалізуються шляхом співфінансування з органами місцевого самоврядування, тому загальну суму видатків можна сміливо подвоювати.

"Це одна з найбільших інвестицій держави у відродження спортивної інфраструктури за всі роки незалежності України. Переконаний, реалізація такої загальнонаціональної програми – на роки вперед закладе дуже міцний фундамент для якісного розвитку всього масового спорту та спорту вищих досягнень України", - вважає Міністр.

 

dsmsu.gov.ua