На головну > Новини > НА ЛЬВІВЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД МАЙСТРІВ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ

НА ЛЬВІВЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД МАЙСТРІВ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ

02 Жовтень 2017

Упродовж 29 вересня –4 жовтня 2017 року у спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України триватиме Кубок України зі стрільби кульової з олімпійських вправ.

Це представницький спортивний захід проводиться Міністерством молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України та Львівської обласної федерації стрілецького спорту.

Цьогоріч у змаганнях приймають участь понад 220 кращих атлети країни, що представлятимуть збірні команди 14 областей України та м.Києва, в т.ч. збірна Донеччини.

Учасників змагань під час урочистої церемонії відкриття вітали представник Міністерства молоді та спорту України, головний тренер збірної команди України, Заслужений тренер України Олександр  Камінський;представник Федерації стрільби України Сергій Гуменюк; старший тренер збірної команди України, головний суддя змагань Степан Старінський; старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області Владлен Новаковський; старший тренер збірної команди України Володимир Іванчук; Заслужений тренер України Денис Мустафаєв.

При такій нагоді почесні звання «Майстер спорту України» з кульової стрільби отримали:

Возняк Марія-Соломія (Львівська область);

Сулик Марія - (Львівська область);

Антощак Вероніка - (Львівська область);

Байталюк Сергій - (Львівська область);

Баблюк Денис - (Хмельницька область).

Почесне звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з кульової стрільби на урочистій церемонії відкриття змагань отримала:

Рожнятовська Дар’я – (Чернігівська область).

Також під час святкової церемонії було вручено ще низку відзнак та призів. Зокрема, спеціальні призи, встановлені президентом стрілецького клубу «Брауншвайські леви» Адольфом Фабером, у номінаціях кращий юний стрілець з пістолета отримала Лівшиц Єлизавета, а приз у номінації кращий юний стрілець з гвинтівки одержала Ільїна Анна.

За підсумками чемпіонату України, присвяченого пам’яті ЗТ України Анатолія Кукси, що нещодавно відбувся в м.Львові – Федерацією стрільби були вручені спеціальні призи у таких номінаціях:

Кращий стрілець серед жінок – Болонна Ольга (Львівська область);

Кращий стрілець серед чоловіків – Коростильов Павло (Львівська область).

Національний Кубок-2017 є одним із важливих етапів відбору кандидатів до складу збірної команди України, що братиме участь у чемпіонаті Європи (лютий 2018 року, м.Дьйор, Угорщина).

Початок змагань щоденно о 1000год. (Львів, вул. Клепарівська, 39-А).

Змагання триватимуть до 4 жовтня 2017 року.