На головну > Новини > Представники Львівщини на фінішній прямій у боротьбі за медалі Ігор Нескорених у змаганнях зі стрільби з лука


Представники Львівщини на фінішній прямій у боротьбі за медалі Ігор Нескорених у змаганнях зі стрільби з лука


29 Вересень 2017


Шостий день міжнародних змагань поранених військовиків «Ігри Нескорених» («Invictus Games»), що тривають у канадському Торонто, закріпив надію членів збірної команди України на чергові медалі, зокрема у стрільбі з лука.

 

За результатами відбіркових змагань  усі троє лучників з Львівщини  успішно обіграли своїх суперників та вийшли до фіналів.

 

Фінальні змагання зі стрільби з лука відбудуться  у п’ятницю 29 вересня з 9.00 до 18.00 год. за канадським часом (у м.Торонто час на 7 годин відстає від часу в Україні).

 

Катерина Михайлова боротиметься за бронзу проти спортсменки з Великобританії за українським часом з 16.00 до 16.30 год (у Канаді з 9.00 до 9.30 год).

 

Роман Панченко боротиметься за "золото"  з представником Великобританії за українським часом з 17.10-17.40 год. (у Канаді з 10.10 до 10.40 год.).

 

Дмитро Сидорук  боротиметься за "золото" проти італійця за українським часом з 19.50 до 20.20 год. (у Канаді з  12.50  до 13. 20 год.).

 

Попри індивідуальні виступи, наші спортсмени ще братимуть участь в командних змаганнях!

 

Нагадаємо, що в Торонті вже завершилися змагання з екстремального керування автомобілем Ягуар Ленд Ровер, легкої атлетики, велоспорту, веслування на тренажерах, пауерліфтингу, волейболу сидячи, тенісу на візках та регбі на візках. На часі фінальні змагання зі стрільби з лука та плавання, а завтра волейбол на візках.

 

Наразі українська збірна команда здобула на  Іграх Нескорених 7 медалей (3 золоті, 1 срібна та 3 бронзові).

 

При цьому львів’янин Дмитро Сидорук потрапив до престижного фіналу в легкоатлетичному забізі на 100-метрівці, де завершив змагання з п’ятим результатом. А єдина жінка в українській команді львів’янка Катерина Михайлова також потрапила у фінальну стадію змагань з пауерліфтингу і посіла дев’яте місце, а змагання з велоспорту завершила на 13 позиції.

 

Уболіваємо разом за українських воїнів у Торонто!

 

 

Довідка:

 

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) –  це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

 

Перші такі Ігри відбулись 2014 року у Лондоні. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо.

 

Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в м. Торонто як справжній союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світ, у а також в АТО на сході України.

 

Офіційна сторінка змагань – http://www.invictusgames2017.com/

 

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА