На головну > Новини > Завершився 4-й етап Кубку Львівської області з шахів «Юні таланти»

Завершився 4-й етап Кубку Львівської області з шахів «Юні таланти»

28 Вересень 2017

Нещодавно в приміщенні Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича відбувся четвертий етап Кубку Львівської області з шахів «Юні таланти». В турнірі в місті Бродах взяли участь 67 юних шахістів з різних районів Львівщини.

Головний суддя змагань – Богдан Мисак (м. Броди); головний секретар змагань – Богдан Матвійчук (м. Новояворівськ).

Участь у турнірі взяли юні шахісти з Городоцького, Пустомитівського, Стрийського, Жовківського, Бродівського районів, міст Червонограда, Новояворівська, Львова, Винник, а також гості з Ковеля та Почаєва.

До юних спортсменів та їхніх батьків з вітальним словом звернулися: представник Львівської обласної федерації шахів Євген Гладиш, голова Бродівської районної державної адміністрації Орест Цигилик, начальник відділу освіти Бродівської райдержадміністрації Микола Сторожук, секретар Бродівської міської ради Микола Бакай, головний суддя і організатор змагань Богдан Мисак. Гарного настрою подарував усім присутнім зразковий художньо-просвітницький колектив «Забавлянка» та його солісти Вікторія Пишна і Павло Лабунін (керівник колективу Марія Ковалів).

Переможцями змагань виявилися: Олександр Франків (Львів), Дарина Єдинак (Винники), Роман Лемещук (Львів), Анастасія Гнатишин (Львів).

Підсумкові результати серед юнаків 2008 -2009 р.н.

1 місце – Франків Олександр, тренер Антон Ромашов, ДЮСШ «Дебют»

2 місце - Піх Матвій, тренер Тарас Гись, м. Винники

3 місце – Оліх Юрій, тренер Микола Костів, Львівська шахова академія

Підсумкові результати серед дівчат 2008 -2009 р.н.

1 місце – Єдинак Дарина, тренер Тарас Гись, м. Винники

2 місце – Підляська Софія, тренер Андрій Матвійчук, Новояворівський шаховий клуб

3 місце – Золотарьова Аліса, тренер Світлан Золотарьова, Львівська шахова академія

Підсумкові результати серед юнаків 2010 -2011 р.н.

1 місце - Лемещук Роман, тренер Антон Ромашов, ДЮСШ "Дебют"

2 місце - Тимчишин Володимир, тренер Андрій Грех, м. Городок

3 місце - Лотоцький Денис, тренер В. Лещук, Почаївська ЗОШ

Підсумкові результати серед дівчат 2010 -2011 р.н.

1 місце – Гнатишин Анастасія, тренер Антон Ромашов ДЮСШ «Дебют»

2 місце - Хомицька Катерина, тренер Антон Ромашов ДЮСШ «Дебют»

3 місце – Білас Ольга, тренер Антон Ромашов ДЮСШ «Дебют».