На головну > Новини > Ветерани легкої атлетики Львівщини з новими національними рекордами повертаються з Кубку України

28 Вересень 2017

Цими днями, 23-24 вересня у місті Чорноморську Одеської області завершився відбувся Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів.

Львівську область представляли двоє спортсменів: Дубиняк Орест у віковій категорії 75-79 років та Соболевський Ігор у віковій категорії 60-64 років.

При цьому львівський ветеран спорту Орест Дубиняк перевершив відразу три рекорди України в бігові на дистанціях 100 метрів, 200 метрів та 400 метрів у своїй віковій категорії 75 – 79 років!

Ігор Соболевський також повертається переможцем, посівши перше місце в особистому заліку на дистанції 5 км серед легкоатлетів-ветеранів вікової групи 60-64 років.

Вітаємо ветеранів-переможців Львівщини зі спортивними досягненнями та бажаємо подальших успіхів!

Наталія Романко, головний спеціаліст обласного центру «Спорт для всіх»