На головну > Новини > Представники Львівщини поборються за медалі Ігор Нескорених у змаганнях зі стрільби з лука


Представники Львівщини поборються за медалі Ігор Нескорених у змаганнях зі стрільби з лука


28 Вересень 2017


В п’ятий день міжнародних змагань поранених військовиків «Ігри Нескорених» («Invictus Games»), що тривають у канадському Торонто успішно для членів збірної команди України завершилися кваліфікаційні раунди змагань зі стрільби з луку.

 

Уся четвірка українських лучників, троє яких троє представляють Львівщину, успішно пройшли кваліфікацію.

 

Зокрема Роман Панченко проходить далі з першої позиції у кваліфікаційній таблиці серед спортсменів-новачків з результатом 503 очки, тут же й Валерій Рак (Київ)  – з 4-ї.

 

Дмитро Сидорук у своїй категорії також проходить у фіінал з першої позиції з результатом 553 очки.

 

Катерина Михайлова у кваліфікаційній таблиці серед жінок проходить з другої позиції з результатом 418 очки, поступаючися спортсменці з Канади на 1 очко.

 

Сьогодні українські лучники братимуть участь у відбіркових змаганнях - раундах на вибування.

 

Нагадаємо, що в Торонті вже завершилися змагання з легкої атлетики, велоспорту, веслування на тренажерах, пауерліфтингу, волейболу сидячи, тенісу на візках, сьогодні визначаються переможці у регбі на візках.

 

При цьому львів’янин Дмитро Сидорук потрапив до престижного фіналу в легкоатлетичному забізі на 100-метрівці, де завершив змагання з п’ятим результатом. А єдина жінка в українській команді львів’янка Катерина Михайлова також потрапила у фінальну стадію змагань з пауерліфтингу і посіла дев’яте місце, а змагання з велоспорту завершила на 13 позиції.

 

Уболіваємо разом за воїнів зі Львівщини у Торонто!