На головну > Новини > Спортсмени Львівщини - призери Кубку України зі спортивного орієнтування

Спортсмени Львівщини - призери Кубку України зі спортивного орієнтування

28 Вересень 2017

21-25 вересня 2017 року в м. Києві тривав чемпіонату України та Кубок України (8-10 етапи спринт, фінал), зі спортивного орієнтування. Збірну команду Львівської області на цих представницьких змаганнях національного рівня представляли 9 спортсменів  Юрій Бадан, Сергій Бабич, Ярослав Пажух, Максим Бабич, Сергій Рузак, Юрій Скрипка, Роман Борис, Тетяна Давиденко, Ірина Матвіїв.

За підсумками усіх 10 етапів Кубка України ІІ місце виборов Юрій Бадан, а Сергій Бабич посів ІІІ місце. Обидва представники Львівщини поступилися тільки Владиславу Ласкаржевському – спортсмену Дніпровської області.

В окремих дисциплінах загального заліку Кубку України Сергій Бабич опинився на 4 місці, Юрій Бадан - 6 місці, Ярослав Пажух - 8 місці (спринтерська дистанція).

Результати спортсменів Львівщини в чемпіонаті України та кубку України (8-10 етапи, спринт, Київ)

Бабич Сергій - 5 місце спринтерська дистанція, 6 місце середня дистанція

Пажух Ярослав- 7 місце спринтерська дистанція, 17 місце середня дистанція

БабичМаксим - 9 місце, спринтерська дистанція, 4 місце середня дистанція

Бадан Юрій- 12 місце спринтерська дистанція, 15 місце середня дистанція серед юніорів

Рузак Сергій -10 місце спринтерська дистанція, 10 місце середня дистанція серед юнаків

Скрипка Юрій - 12 місце спринтерська дистанція, 17 місце середня дистанція

Борис Роман- 17 місце спринтерська дистанція, 22 місце середня дистанція.