На головну > Новини > Українська громада Канади активно підтримує національну збірну на Іграх Нескорених-2017

27 Вересень 2017

В Торонто успішно тривають спортивні та супутні заходи в межах проведення міжнародних «Ігор Нескорених-2017». Цьогорічні Ігри присвячені 150-річчю заселення Канади. Відомо, що українці були одними з найперших переселенців, які будували тоді ще зовсім молоду і маловідому Канаду. Сьогодні Канада – третя країна за кількістю етнічних українців (після України та Російської Федерації). Канадські українці - найбільша слов'янська діаспора на території Канади, складає понад 1,25 млн. осіб.

Внесок наших співвітчизників у розвиток культури та економіки цієї країни важко переоцінити. Саме тому цього року українська діаспора Канади відзначає й 125-річчя перших українських поселень.

При цьому громада українців Канади дуже активно підтримує нашу національну збірну на Іграх Нескорених.

Українською діаспорою була організована тепла зустріч команди Нескорених в аеропорті в м. Торонто з квітами, прапорами, офіційними особами, оркестром та гімном України.

Яскравим та незабутнім залишиться вечірній прийом на честь української збірної Ігор Нескорених за участю президента України Петра Порошенка та прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

На запрошення української діаспори у Торонто, військовики-спортсмени національної команди відвідали українську католицьку школу імені кардинала Йосипа Сліпого в Тотонто. Спілкування з дітлахами – це неймовірний заряд позитиву, енергії та радощів.

Нагадаємо, що українська збірна команда на  Іграх Нескорених наразі здобула 5 медалей: 2 золоті – Олег Зимников (легка атлетика) та Василь Пашкевич (пауерліфтинг), 1 срібна – Олександр Ткаченко (легка актлетика) та 2 бронзові – Сергій Торчинський (штовхання ядра) та Вадим Свириденко (веслування на тренажерах).

Сьогодні розпочинаються змагання зі стрільби з лука, у яких візьмуть участь і представники Львівщини – Катерина Михайлова, Роман Панченко та Дмитро Сидорук.

Уболіваємо разом за українських воїнів у Торонто!