На головну > Новини > Спортсмени Львівщини – чемпіони світу з риболовного спорту!


Спортсмени Львівщини – чемпіони світу з риболовного спорту!


27 Вересень 2017


23- 25 вересня 2017 року на озері Деседа (м. Капосфар, Угорщина) тривав 19-й чемпіонат світу з риболовного спорту в категорії карпфішингу (19 thCarpfishingWorldChampionship2017).

 

Помірятись силами з спортивної ловлі карпа в Угорщину приїхали спортсмени з 26 країн світу: Австрії, Англії, Бельгії, Болгарії, Боснії Герцоговини, Білорусії, Грузії, Угорщини, Франція, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Македонії, Молдови, Латвії, Литви, Нідерландів, Румунії, Росії, Словенії, Сербії,  Хорватії, Уельс, Португалії, Сполучених Штатів Америки та України.

 

Збірна команди України виступала у складі 8 спортсменів серед яких і 5 представників Львівської області: Роман Івасишин, Ігор Івасишин, Мар’ян Сениця, Василь Безносько та Дмитро Лавріненко. Супроводжували збірну  команду України президент федерації риболовного спорту України Віталій Левченко та головний тренер і президент «Львівського карпового клубу» Тарас Сендега.

 

За результатами напруженої боротьби збірна команда України  виборола медалі найвищої проби на 19 thCarpfishingWorldChampionship2017. Загалом українці зловили 286 кг риби. А двоє львів’ян Ігор Івасишин та Маркіян Синиця зловили другого за величиною коропа на чемпіонаті – вагою 14,6 кг.

 

Друге місце посіла команда спортсменів-рибалок із Румунії, а французька збірна опинилися на третьому місці.

 

Вітаємо спортсменів Львівщини й бажаємо подальших спортивних перемог!

 

Довідково.

 

Карпфішинг – це ловля коропа за допомогою спортивних снастей. Особливістю цього виду спорту є те, що виловлену рибу відпускають назад у водойму, а за потреби – лікують завдані їй травми.