На головну > Новини > Запрошуємо приєднуватися до флешмобу «Мільйон голосів» на підтримку учасників «Ігор Нескорених»

27 Вересень 2017

В Україні триває активна підтримка учасників «Ігор Нескорених», які змагаються в Торонто, в межах акції #Мільйон Голосів і підтримайте Нескорених!

Зокрема, учасниками акції стали й учні Львівського училища фізичної культури, організувавши флешмоб #AMillionVoices #МільйонГолосів на підтримку учасника збірної команди України, який свого часу навчався в училищі – Дмитра Сидорука / Dmytro Sydoruk та його побратимів по команді #InvictusGamesTeamUkraine. Сьогоднішні вихованці училища бажають їм перемоги!

«Мільйон голосів» — глобальний рух на підтримку учасників «Ігор Нескорених». Це спосіб сказати слова подяки воїнам, які пережили важкі випробування, захищаючи свою країну, але не втратили сили духу і залишились нескореними. Цього року гучний голос підтримки звучатиме й для українських нескорених бійців.

Приєднуйтесь  до того, щоб долучитись до «Мільйону голосів», достатньо зробити кілька простих кроків:

·     Запишіть відео, де ви зачитуєте вірш «Нескорений» або його уривок.

·  Опублікуйте відео на своїй сторінці в соціальних мережах з хештегами #МільйонГолосів #AMillionVoices #InvictusGamesTeamUkraine або завантажте відео на YouTube з тегами #МільйонГолосів #AMillionVoices #InvictusGamesTeamUkraine та поділіться URL свого відео, зареєструвавши його на сайті http://invictusgames.in.ua/million-voices-promo.

·     Передайте естафету двом своїм друзям у соціальних мережах.

Ви також можете продемонструвати свою підтримку, роздрукувавши вірш «Нескорений» та розмістивши його у себе вдома, на місці проходження служби, на роботі, вшколі тощо.

"Нескорений" ("Invictus")

Із темної ночі, що вкрила цей світ

Проваллям від краю до краю

Богів, що створили мене і мій рід

Нескореним духом вітаю.

Хай прикрих обставин стискає тягар —

Я сліз та образ не збираю.

До крові гамселить недолі лихвар,

Та я голови не схиляю.

Хоч в світі, що зітканий з гніву та сліз,

Не бачу нічого, крім болю —

В тенетах років, без надії на зміст,

Згубитись собі не дозволю.

Хай двері вузькі та високий паркан —

Гріхами не спутати волі:

Я — вільний, я — духу свого капітан.

Володар своєї я долі.

(автор Вільям Генлі, переклад Маріанни Малини).