На головну > Новини > На Яворівщині успішно завершився відкритий чемпіонат області з риболовного спорту

26 Вересень 2017

24 вересня 2017 року егідою Львівської обласної федерації риболовного спорту й за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації на водоймі «Прилбичі» Яворівського району завершився відкритий командний чемпіонат Львівської області зі спортивної ловлі хижої риби спінінгом з човна. Головний суддя змагань: Олег Ривак (Львів).

Попри несприятливі погодні умови у змаганнях на Львівщині взяли участь 32 спортсменів, які представляли збірні трьох областей: Івано-Франківської, Волинської та Львівської , загалом 16 команд.

Відповідно до програми змагань контроль часу складав 5 годин.

За результатами змагань місця між провідними командами Львівщини розподілилися таким чином:

1 місце – команда «Team Flagman Lviv» (Олег Вільгуцький, Олег Ривак) Львівська область.

2 місце – команда «UPSTREAM» (Сергій Князєв, Назар Боженко) Львівська область.

3 місце – команда «West Ibis Team» (Сергій Бутов, Олег Попів) Львівська область.