На головну > Новини > На Самбірщині урочисто відкрито оновлений спортивний майданчик зі штучним покриттям

26 Вересень 2017

Нещодавно у селі Бісковичі (Бісковицька об’єднана територіальні громада) відбулося офіційне відкриття оновленого спортивного майданчика розміром 42 х 22 метри, де в межах реалізації обласної програми "Спортивний майданчик" та за консолідовані кошти місцевого й обласного бюджетів замінено штучне покриття. Це покриття було встановлено вже понад 10 років тому й слугувало вихованцям Самбірської районної ДЮСШ та усім любителям футбольної гри.

Під час урочистого відкриття були присутні депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак, голова Самбірської райдержадміністрації Микола Фрей, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, сільський голова села Бісковичі Володимир Андрущенко, настоятель церкви с. Бісковичі о. Богдан Лернатович, депутати районної ради Валерій Трач та Андрій Бобак, ветерани спорту, вчителі та юні спортсмени.

Після освячення майданчика відбувся юнацький турнір з футболу за участю команд сусідньої Польщі. Кращі гравці нагороджені призами, а команди – кубками та медалями.

Загалом на реалізацію обласної програми «Спортивний майданчик» у 2017 році передбачено 21 млн. грн.