На головну > Новини > ЛЬВІВЩИНА ПРИЙМАЄ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД МАЙСТРІВ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ

ЛЬВІВЩИНА ПРИЙМАЄ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД МАЙСТРІВ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ

14 Вересень 2017

В рамках обласних заходів Всеукраїнського олімпійського тижня упродовж 14-19 вересня 2017 року у спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України триватиме відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, присвячений пам’яті видатного львівського тренера, який все своє життя присвятив розвитку кульової стрільби та впровадженню олімпійських цінностей, Заслуженого тренера України Анатолія Павловича Кукси.

Цей представницький захід проводиться Міністерством молоді та спорту України за вагомої підтримки та сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України та Львівської обласної федерації стрілецького спорту, відділення НОК України у Львівській області.

Цьогоріч на учать у змаганнях очікується рекордна кількість спортсменів - 303 кращих атлети країни, що представлятимуть збірні команди 16 областей України та м. Києва в т.ч. збірна Донеччини.

Серед почесних гостей, які будуть вітати учасників змагань під час урочистої церемонії відкриття будуть присутні поважні гості: Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов; державний секретар Міністерства Олег Немчінов; президент стрілецького клубу «Брауншвейгські леви» (Німеччина) Адольф Фабер; начальник управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України, полковник Юрій Фіногенов та ін.

Національний чемпіонат є одним із важливих етапів відбору кандидатів до складу збірної команди України, що братиме участь в боротьбі за право участі у чемпіонаті Європи, що відбудеться в лютому 2018 року в м.Дьйор, Угорщина.

Початок змагань щоденно о 1000год. (вул. Клепарівська, 39-А).

Змагання триватимуть до 19 вересня 2017 року.

Довідково:

4 вересня 2014 року на 61-му році життя передчасно перестало битися серце головного тренера збірної команди України з кульової стрільби, львів’янина Анатолія Павловича Кукси.

Кукса А.П. – Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури, нагороджений орденами «За Заслуги» ІІ та ІІІ ступенів.

За остатні роки завдяки плідній праці Кукси А.П. збірна команда України неодноразово виборювала найвищі призові місця на чемпіонатах світу та Європи, а також на Олімпійських іграх в Пекіні та Лондоні.

Ім’я Анатолія Павловича Кукси назавжди увійшло в історію кульової стрільби не тільки Львівщини, але й на національному і на світовому рівнях.