На головну > Новини > Визначилися переможці міжнародного юнацького турніру з баскетболу

Визначилися переможці міжнародного юнацького турніру з баскетболу

14 Вересень 2017

Цими днями в ігрових залах обласної ДЮСШ та НУ «Львівська політехніка» в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, Всеукраїнського олімпійського тижня успішно завершився відкритий чемпіонат Львівської області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2004-2005 р.н., присвячений пам’яті відомого львівського журналіста, кореспондента газети «Високий Замок» Ярослава Пастернака.

Участь у змаганнях взяли понад 100 юних баскетболістів з Польщі (Перемишль) Словаччини (Бардейов) та України (Київ, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Сокаль).

Серед юнаків першість вибороли баскетболісти ЗОДЮСШ м. Ужгорода, друге місце посіла збірна Підкарпатського Воєводства (Польща), третє – господарі змагань, команда Львівської ОДЮСШ, четверте – команда КСЛІ зі столиці України Києва.

Серед дівчат боротьба була не менш напружена. Так, господарки турніру, команда Львівської ОДЮСШ, здобувши лише одну перемогу над переможницями турніру, дівчатами з Словацького міста Бардейов, посіли 4 місце. Друге місце виборола команда ДЮСШ з м.Сокаль, третє ОДЮСШ м. Івано-Франківська.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами та пам'ятними призами.

Спортивне свято для юних баскетболістів проведено завдяки організаторам турніру: управлінню фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Федерації баскетболу Львівщини, Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі та партнерам турніру: ТзОВ "Крамар ЛТД", Будівельній фірмі "Квадр", ТОВ "Видавничий дім" "Високий Замок".

Довідка

Ярослав Іванович Пастернак (1958–2004) – український спортивний журналіст. Багатолітній керівник відділу спорту всеукраїнської газети «Високий замок» (Львів). Цей відділ неодноразово визнавали найкращим в конкурсі, який проводила Асоціація спортивних журналістів у Львові. Був одним із найвідоміших спортивних журналістів Львівщини.